Referencje

Referencje

Referencje i opinie
od klientów

to zespół gotowy na czytanie w myślach, teleportację na Przylądek Horn czy udział w wystawie championów huskies jeśli projekt tego wymaga.

Zobacz więcej

W imieniu firmy BIESTOUR Usługi Transportowe Marek Kowalczyk pragnę wyrazić zadowolenie z usług firmy WiDI ART Sp. z o.o. z siedzibą 35-326 Rzeszów, Al.Rejtana 23/1, która wykonywała stronę internetową http://biestour.pl/.

Współpraca z firmą WiDI ART Sp. z o.o. układała się bardzo dobrze. Firma wywiązała się z wszystkich zobowiązań względem Biestour, wykazując się nie tylko profesjonalną wiedzą, kreatywnością, ale także należytą starannością podczas realizacji zlecenia oraz sprawnym reagowaniem na nasze zgłoszenia i prośby.

Przedstawiciele firmy wychodzili naprzeciw naszym oczekiwaniom, dbając o wysoką jakość usług.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę jako wartościowego i solidnego partnera przy realizacji strony internetowej.

Firma WiDI ART Sp. z o.o. z siedzibą 35-326 Rzeszów, Al. Rejtana 23/1 wykonywała usługę związaną z stworzeniem strony internetowej oraz projektem logo wektorowego (concreteinvest.pl).

Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy potwierdzić, że firma WiDI ART Sp. z o.o. jest partnerem godnym zaufania. Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem oraz dużym doświadczeniem w realizacji usług informatycznych, dlatego mogę Państwu polecić tę firmę jako rzetelnych fachowców w swojej dziedzinie. Współpraca przebiegła pomyślnie, kontakt zarówno z działem handlowym, jak i z działem realizacji przebiegał sprawnie. Nasza współpraca z pewnością będzie kontynuowana.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Zwirbulis pragnie wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą WiDI ART Studio So. z o. o. polegającego na tworzeniu strony internetowej https://radcatczew.pl/

Obsługa zamówienia przebiegała pomyślnie zarówno z działem handlowym, jak i realizacja. Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane, a pracownicy wykazali się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi.

Jesteśmy usatysfakcjonowani efektem końcowym, tym samym chcemy polecić WiDI ART Studio jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.

W imieniu firmy Korzeniewcy Henryk Korzeniewski potwierdza że w roku 2018 mieliśmy przyjemność współpracować z firmą WiDI ART Sp. z o.o. z siedzibą 35-326 Rzeszów, Al.Rejtana 23/1, w zakresie projektowania strony internetowej http://ogrodykorzeniewscy.pl/.

Praca nad projektem przebiegała w kilku etapach, a na każdym z nich mieliśmy pełną kontrolę nad przebiegiem realizacji oraz doskonały kontakt z obsługą Klienta.

Polecamy współpracę z firmą WiDI ART Sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę, odpowiedzialnie podchodzącego do swoich obowiązków.

Firma WiDI ART Studio mieszcząca się w Rrzeszowie, al.Rejtana 23/1.2 współpracowałą z nami - firmą MARVE sp. z o.o. mająca siedzibę w Łodzi przy ul. Pabianickej 119/131/5/35.

Firma WiDI ART Sp. z o.o. była wykonawcą naszej strony internetowej.Współpraca rozpoczęła się w maju 2018 roku i w efekcie końcowym jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy w/w firmy.

Wykonanie strony jest profesjonalne, zgodnie z naszymi oczekiwaniami - firma WiDI ART Sp. z o.o wywiązałą się z umowy wzorowo, kontakt był bardzo płynny, szybki i z konkretnymi informacjami oraz bardzo rozbudowaną ofertą, którą dostaliśmy na początku współpracy.

Profesjonalizm, rzetelność oraz kreatywność pracowników sprawiła, że nasza strona wygląda bardzo przejrzyście, estetycznie i w 100% jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Warto dodać, że również po ukończeniu strony mamy zapewnioną profecjonalną pomoc techniczną pomoc techniczną.

Firmę WiDI Art Sp. z o.o. możemy polecić jako rzetelnego i solidnego partnera w biznesie.

Art-women, rekomenduje Agencję Kreatywną Widi Art Studio Sp.z o.o.Al. Rejtana 23/1.2, 35-325 Rzeszów, jako sprawdzonego i godnego wykonawcę. Współpraca dotyczyła tworzenia nowego sklepu https://art-women.pl/ .

Firma wykonała zlecenie w terminie, rzetelnie, a kontakt z działem handlowym, jak i działem realizacji przebiegał nienagannie. Dodatkowo firma oferuje wsparcie techniczne po ukończeniu projektu dzięki czemu zyskała bardzo dobrą opinię sprawdzonego Partnera.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez firmę Widi Art Studio, wszystkim tym którzy poszukują sprawdzonego Partnera do współpracy.

Wyrażam uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Widi Art Studio. Firmie tej zleciliśmy wykonanie naszej strony internetowej, zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem.

Od początku zlecenia nasza współpraca układała się pomyślnie i bez żadnych nieporuzumień, wszystkie nasze uwagi i liczne poprawki były niezwłocznie wdrażane a osoba kontaktująca się z nami była bardzo kompetentna.

W związku z powyższym pozostajemy w stałych kontaktach i z przyjemnością rekomenduję Widi Art Studio jako brdzo solidnego partnera.

Agencja Reklamowo - Wydawnicza “ESKA” rekomenduje formę WIDI ART Sp. z o.o. jako wykonawcę rzetelnego i godnego polecenia.

Z firmą WIDI ART Sp. z o.o. współpracowałam w roku 2017, w ramach realizacji strony internetowej www.eska-reklama.pl.

Firma wykonała zlecenie profesjonalnie i terminowo, wykazując się rzetelnym podejściem do oczekiwań klienta.

Rekomenduję firmę WIDI ART Sp. z o.o. jako sprawdzonego partnera w branży agencji interaktywnych.

Pragnę złożyć serdecznie podziękowania za stworzenie mojej strony internetowej www.mw-vintage.pl, a w szczególności za wyrozumiałość i cierpliwość, którą się Państwo wykazaliście podczas wprowadzania licznych zmian i modyfikacji.

Z czystym sumieniem będę polecał Państwa firmę znajomym szukającym tego typu usług informatycznych.

Rekomendujemy Firmę WiDIART Sp. z o. o. jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę. Agencja kreatywna WiDIART Sp. z o. o. w maju 2018 r. zaprojektowała oraz zaprogramowała stronę www wraz z logo na potrzeby naszej firmy.

Jesteśmy zadowoleni z powyższej współpracy zarówno pod względem samej koncepcji strony jak i kontaktu z zespołem. Mogliśmy liczyć na ich pomoc w trakcie realizacji oraz po jej zakończeniu.

Chętnie polecamy firmę WiDIART Sp. z o. o. każdemu, kto potrzebuje sprawnie działającą i ciekawą stronę www.

W czerwcu 2018r. firma WiDI ART Sp. z o.o. Oddała nam do użytku stworzoną przez nich stronę www.eqlab.pl.

Oczekiwaliśmy aby strona była przejrzysta i przyjazna dla odwiedzających, odpowiednio przygotowana zarówno w wersji komputerowej jak również urządzeń mobilnych. Ważną dla nas rzeczą była również odpowiednia szybkość wczytywania zarówno strony głównej jak i podstron. Pomimo ukończenia projektu zespół chętnie pomaga przy ewentualnych zmianach na stronie. Nie ma również żadnych problemów z kontaktem telefonicznym jak i poprzez pocztę email.

Zdecydowanie jest to agencja godna polecenia i w przeszłości chętnie skorzystam z ich usług ponownie.

Potwierdzamy niniejszym, iż firma WiDI ART. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Tadeusz Rejtana 23/1.2 w Rzeszowie jest naszym kooperantem. Wykonała zlecone prace polegające na: - zaprojektowaniu tablic informacyjnych - zaprojektowaniu wizytówek - zaprojektowaniu i wdrożeniu strony internetowej

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą WiDI ART. Wszystkie zlecone roboty wykonywane zostały z zachowaniem najwyższej jakości. Firma jest rzetelnym wykonawcą wszystkie prace wykonywane są solidnie, fachowo oraz z zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami.

Szczerze polecamy firmę WiDI ART jako solidnego wykonawcę.

Polecamy współprace z firmą WIDIART Sp. z o. o. każdemu, kto szuka fachowego i kreatywnego wykonawcy strony www. We wrześniu br. otrzymaliśmy projekt naszej strony internetowej. Została wykonana, zgodnie z naszymi wszystkimi życzeniami oraz w terminie wcześniej ustalonym.

Strona jest estetyczna, funkcjonalna i spełnia wszystkie swoje zadania. Przyciąga Klientów swoją grafiką i przejrzystym portfolio. Kontakt z pracownikami WIDIART Sp. z o. o . był miły i bez zarzutu.

Strona wykonana została w terminie. Naszą współprace uważamy za udaną i polecamy firmę WIDIART Sp. z o. o. każdemu, kto potrzebuje dobrej strony internetowej.

Chcielibyśmy z przyjemnością poinformować, jako Wydawnictwo WIMANA, że firma WiDI ART Studio w sposób profesjonalny wywiązuje się z realizacji swoich zobowiązań wynikających z umowy.

Dodatkowo chcielibyśmy wyrazić uznanie dla pracowników firmy za wyjątkową cierpliwość w tłumaczeniu, jak (w naszym przypadku) poprawnie należałoby obsługiwać stronę www.

Z przekonaniem moglibyśmy firmę WiDI ART Studio polecić innym klientom.

Firma PRESTIGO w podziękowaniu za bardzo dobrze wykonaną pracę, wystawia firmie WiDI ART referencję, co następuje poniżej.

Składamy serdeczne podziękowanie dla firmy WiDI ART za kreatywność, zaangażowanie i profesjonalizm w realizacji projektu stworzenia naszej strony internetowej.

Z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić, że praca została wykonana w sposób profesjonalny, terminowy i z należytą starannością. Mając na uwadze kompetencje, przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne, we wszystkich obszarach naszej współpracy polecamy firmę WiDI ART jako godnego zaufania oraz odpowiedzialnego Partnera.

Jako dostawca świadczonych usług, firma zasługuje na najwyższe uznanie i wyróżnienie w kwestii tworzenia stron www. Dziękujemy i zachęcamy do korzystania z usług firmy WiDI ART , na pewno się nie zawiedziecie :).

Niniejszym Listem Referencyjnym w imieniu firmy “Just in time” Irena Łabuz z siedzibą w Bielsku-Białej potwierdzam kontakty biznesowe z firmą Widi ART Sp. z o.o z siedzibą w Rzeszowie. Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie i z przyjemnością polecamy wspomnianą firmę jako solidnych i profesjonalnych partnerów w zakresie budowy stron internetowych.

Zlecone zadania dotyczyły wykonania strony WWW oraz dwóch szablonów dla aukcji internetowych. Dzięki pełnemu zaangażowaniu pracowników oraz profesjonalnemu podejściu do klienta, wymienione usługi zostały wykonane rzetelnie, terminowo i bez zastrzeżeń.

Z pełnym zaufaniem możemy zarekomendować firmę Widi ART Sp. z o.o jako rzetelnego partnera w zakresie usług informatycznych.

Nasi zadowoleni Klienci:

Dziękujemy, że jesteście!

Na skróty

Zostaw nam swój numer telefonu
Oddzwonimy z prędkością światła

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i pomożemy z rozwojem Twojego biznesu