O nas

O NAS

WiDI ART to coś więcej niż agencja, to zespół gotowy na czytanie w myślach

WiDI ART nie jest zwykłą agencją kreatywną – tworzymy zwarty zespół fachowców wyposażonych w szósty zmysł i potrafiących czytać w myślach. Chwytamy w lot wszystko, czego potrzebuje klient, posiadamy otwarte, pełne pomysłów głowy i jesteśmy zawsze chętni do działania na najwyższym poziomie. Na przestrzeni lat przekonaliśmy tysiące osób, że w tej branży czujemy się jak ryba w wodzie i nie ma tu dla nas rzeczy niemożliwych. Lubimy to, co robimy, więc dla stworzenia dobrego projektu gotowi jesteśmy polecieć nawet na Księżyc.

Jednocześnie można porównać nas do szwajcarskiego zegarka – jesteśmy precyzyjni i pamiętamy, jak ważny jest czas działania i terminowość. Nie znosimy nudy, powtarzalności i utartych schematów. Kreatywność, elastyczność, energia i profesjonalizm są tym, co nas zdecydowanie wyróżnia. Jeśli masz pytania, zgłoś się. Każdemu odpowiadamy z prędkością błyskawicy!

2500+

Realizowanych projektów

20+

Doświadczonych pracowników

13000+

Przepracowanych godzin

5+

Lat doświadczenia

O NAS

Kim dokładnie jesteśmy?

Przez 10 lat stworzyliśmy i wypozycjonowaliśmy setki stron i sklepów internetowych oraz pomogliśmy wykreować pozytywny obraz wielu marek, podnosząc tym samym ich wartość na rynku. Aktualnie WiDI ART tworzy zgrana ekipa składająca się z 11 kreatywnych profesjonalistów różnych dziedzin. Każdy z zatrudnionych u nas fachowców posiada duże doświadczenie i wiedzę, którą nieustannie rozwija i poszerza, by być na bieżąco ze wszystkimi obowiązującymi w branży trendami i nowościami.

W naszym zespole znajdują się programiści, graficy, marketingowcy, specjaliści SEO, fotografowie, copywriterzy oraz opiekunowie klientów. Dodatkowo możemy poszczycić się obecnością native speakerów języka angielskiego, słowackiego, ukraińskiego i rosyjskiego. Poza tym od wielu lat stale współpracujemy ze sprawdzonym gronem specjalistów i podwykonawców. Dzięki wypracowanemu przez dekadę systemowi działania wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, profesjonalnie i na czas.

Oryginalne projekty WiDI ART zawsze tworzą spójną całość, która w pełni odpowiada temu, czego konkretnie potrzebuje klient, jakie ma wymagania i co chciałby z naszą pomocą osiągnąć w biznesie. Wszystko cele staramy się realizować razem – jako doświadczeni specjaliści proponujemy optymalne rozwiązania i strategie działania, ale nie mamy przy tym problemu z uwzględnieniem wskazówek, próśb czy wytycznych osób, które nam zaufały. Podczas pracy dbamy o najdrobniejsze szczegóły – zarówno techniczne, jak i wizualne – by efekt końcowy był nie tylko dopięty na ostatni guzik, ale przede wszystkim skuteczny. Na każdym etapie działania pamiętamy o tym, że zadowolenie klientów to nasz podstawowy cel.

Wśród naszych największych atutów znajduje się nie tylko profesjonalna obsługa i nieszablonowe pomysły, ale również szybka realizacja oraz korzystne ceny wszystkich usług. Tworzymy projekty skrojone na potrzeby i możliwości zarówno małych, jak i ogromnych firm, każdemu z klientów proponując atrakcyjne warunki współpracy.

O NAS

Nasza pasja, wiedza i zapał do pracy zaowocowały 10 lat temu chęcią stworzenia czegoś wyjątkowego

Tak właśnie narodziła się agencja WiDI ART. Pomysł sprzed dekady okazał się strzałem w dziesiątkę – dziś mamy na koncie duże grono zadowolonych klientów, a także mnóstwo udanych projektów związanych z budową i obsługą stron www czy sklepów online oraz szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Nasze biura zlokalizowane są w trzech miastach Polski, jednak współpracujemy z każdym, niezależnie od miejsca jego działania.

Z zaangażowaniem pomagamy naszym klientom rozwijać w Internecie ich biznes, przyczyniając się w ten sposób do osiągnięcia przez nich wymiernych korzyści i odniesienia sukcesu na rynku. Potrzebujesz skutecznego wsparcia w budowaniu pozycji i dobrego wizerunku w sieci? Chcesz, by Twoja firma zostawiła konkurencję w tyle? Zapraszamy – dołączając do grona naszych klientów, dostajesz gwarancję owocnej i otwartej współpracy.

Na skróty

Zostaw nam swój numer telefonu
Oddzwonimy z prędkością światła

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i pomożemy z rozwojem Twojego biznesu