Cennik PrestaShop

widi art sklepy prestashopSzukasz pomocy w rozwoju lub aktualizacji swojego sklepu opartego o system PrestaShop? Zapraszamy w takim razie do naszej oferty. Dostarczamy szeroki zakres usług, a do tego zawsze gwarantujemy atrakcyjny poziom cen. Poznaj nasz cennik już dzisiaj i przekonaj się, że naprawdę warto nam zaufać.

Tworzenie sklepów internetowych przez naszą firmę, zawsze oparte jest o rozwiązania indywidualne. Staramy się zapewnić technologie nie tylko nowoczesne, ale także dopasowane do potrzeb oraz do wymagań branży, w której sklep internetowy ma funkcjonować. Z tego powodu cennik sklepu PrestaShop jest u nas najczęściej ustalany w sposób indywidualny, zależnie od potrzeb zamawiającego oraz oczekiwań, jakie stawia on przed wdrażaną platformą.

Rozwiązania Open Source to oszczędność pieniędzy

Przypominamy jednak, że cena sklepu internetowego PrestaShop jest bardzo atrakcyjna przede wszystkim dzięki temu, że choć jest to platforma niezwykle nowoczesna i rozbudowana, to jednocześnie oparta na licencji Open Source. Staramy się zapewnić maksymalnie przystępną cenę pracy zespołu naszych doświadczonych pracowników, ludzi młodych, pełnych pasji i chętnych do stawiania przed sobą coraz trudniejszych wyzwań. Zachęcamy oczywiście do sprawdzenia, jak prezentuje się podstawowy cennik PrestaShop, ceny przygotowania szaty graficznej, wdrożenia sklepu, skonfigurowania różnych modułów, czy integracji sklepu z różnymi narzędziami bądź z innymi systemami.

Tylko u nas przystępna cena idzie w parze z najwyższą jakością

Z dumą możemy jednak zapewnić Państwa, że w naszym przypadku wdrożenie PrestaShop w przystępnej cenie zawsze połączone jest z najwyższą możliwą jakością. Przygotowywane przez nas platformy są nowoczesne i bardzo dobrze zabezpieczone, doskonale się prezentują, oferują przejrzysty interfejs dla klientów, jak i jednocześnie bardzo ułatwiają zarządzaniem sklepem samemu właścicielowi.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Podczas rozmowy ustalimy szczegóły dla zlecenia, zaproponujemy własne, ciekawe rozwiązania i przygotujemy indywidualny cennik, który z całą pewnością okaże się dla Państwa atrakcyjny. Z nami można osiągnąć prawdziwy sukces w branży e-commerce, bez ponoszenia bardzo wysokich kosztów.

Share