Cennik Prestashop

Cennik Prestashop

Cennik sklepu prestashop
01

Cennik sklepu prestashop

Koszt wdrożenia i uruchomienia sklepu na PrestaShop to kwestia, która szczególnie interesuje osoby planujące otworzyć własny biznes w sprzedaży internetowej. Aby udzielić precyzyjnej odpowiedzi, konieczne jest zapoznanie się z wszystkimi potrzebami danego przedsiębiorcy w zakresie funkcjonowania jego e-sklepu. Po ustaleniu szczegółów związanych z oczekiwaniami i dokładnym przeanalizowaniu wszystkich aspektów, można przystąpić do wyceny projektu. Koszt usługi zależny jest od zakresu działań i czasu poświęconego na wykonanie zlecenia. Oczywistą sprawą jest, że im więcej niestandardowych funkcjonalności wymaga sklep, tym bardziej wzrasta również cena usługi. Nasza agencja zawsze stara się jednak zapewnić każdemu klientowi atrakcyjne warunki finansowe połączone z najwyższą jakością realizowanych zleceń. Aby poznać szczegóły, wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami. Zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania, w pełni odpowiadające charakterowi sklepu, przyjętej strategii i potrzebom branży. Stworzymy wspólnie projekt, który będzie w stanie nie tylko zainteresować odbiorców, ale także ułatwić sprzedawcy codzienną pracę i przynieść odpowiednie zyski.

Czym jest system prestashop?
02

Czym jest system prestashop?

Współpraca z wszystkimi dostępnymi dzisiaj na rynku urządzeniami, niezwykle proste zarządzanie, regularnie wypuszczane i łatwe w instalacji aktualizacje, a do tego wręcz nieograniczone możliwości konfiguracji, to najważniejsze zalety systemu PrestaShop. O wysokiej jakości tego rozwiązania najlepiej świadczy jego popularność, gdyż aplikacja jest wykorzystywana przez ponad ćwierć miliona sklepów na całym świecie i liczba ta stale rośnie. Tak duża popularność oprogramowania ma jednak swoje podstawy nie tylko w prostocie obsługi. Sam kod źródłowy dostępny jest bowiem w formie Open Source, co oznacza, że każdy ma nieograniczone prawo do dowolnej jego modyfikacji, wprowadzania poprawek, unowocześniania i pełnego dopasowywania do własnych potrzeb. Kod Open Source jest do tego dostępny zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać system i zainstalować na własnym serwerze, nie ponosząc również żadnych dodatkowych kosztów w przyszłości, związanych z utrzymaniem samej platformy handlowej. W efekcie uruchomienie sklepu opartego o ten system to korzyści finansowe już na starcie, ułatwiające przedsiębiorcom rozpoczęcie swojej przygody z handlem online.

Poznaj zalety  otwartego  oprogramowania prestashop
03

Poznaj zalety otwartego oprogramowania prestashop

Możliwości indywidualnego dopasowania sklepu PrestaShop do konkretnych potrzeb są wręcz nieograniczone i do najważniejszych zalet tego systemu na pewno należy zaliczyć: — brak ograniczeń w tworzeniu szat graficznych oraz ogromna dostępność gotowych szablonów; — brak limitów związanych z ilością dodawanych produktów oraz kategorii dla nich; — możliwość zarządzania wieloma sklepami z poziomu jednego panelu administracyjnego; — mnóstwo opcjonalnych modułów poszerzających funkcjonalność platformy handlowej; — łatwa integracja z popularnymi systemami płatności online; — responsywność, a więc idealne dopasowanie interfejsu sklepu do wielkości ekranu urządzenia, na którym został on otwarty; — przejrzystość ułatwiająca klientom sklepu dokonywanie zakupów. Oprogramowanie tworzone jest również z myślą o pozycjonowaniu przyszłego sklepu internetowego. Mamy tutaj mnóstwo modułów wspierających standardy SEO czy możliwość tworzenia rozbudowanych opisów produktów. Co jednak najważniejsze, system ceniony jest za swoją dużą wydajność działania. Pomimo rozbudowanych szat graficznych, zamieszczania w sklepie tysięcy produktów czy instalowania wielu dodatków, płynność działania całego systemu zawsze pozostaje na wysokim poziomie. W dzisiejszych czasach jest to tak naprawdę kluczowy element, który ma ogromny wpływ na wskaźnik konwersji sklepu, przekładając się tym samym na jego popularność oraz generowane zyski.

Rozwiązania  open source  to oszczędność pieniędzy
04

Rozwiązania open source to oszczędność pieniędzy

Przypominamy jednak, że cena sklepu internetowego PrestaShop jest bardzo atrakcyjna przede wszystkim dzięki temu, że choć jest to platforma niezwykle nowoczesna i rozbudowana, to jednocześnie oparta na licencji Open Source. Staramy się zapewnić maksymalnie przystępną cenę pracy zespołu naszych doświadczonych pracowników, ludzi młodych, pełnych pasji i chętnych do stawiania przed sobą coraz trudniejszych wyzwań. Zachęcamy oczywiście do sprawdzenia, jak prezentuje się podstawowy cennik PrestaShop, ceny przygotowania szaty graficznej, wdrożenia sklepu, skonfigurowania różnych modułów, czy integracji sklepu z różnymi narzędziami bądź z innymi systemami. Komu dedykowany jest ten system? Ze swojej strony polecamy wybór oprogramowania e-commerce PrestaShop przede wszystkim małym oraz średnim firmom, które stosunkowo niskim kosztem chcą szybko wejść na rynek. W pełni otwarte oprogramowanie nie generuje żadnych kosztów na starcie działalności, a łatwe zarządzanie nim sprawia, że utrzymanie systemu nie będzie wiązało się z ponoszeniem ogromnych kosztów w przyszłości. System ten jest również często wybierany przez przedsiębiorców, którzy czują się mocno ograniczeni przez rozwiązania SaaS. W przeciwieństwie do SaaS, systemy PrestaShop są przede wszystkim skalowalne. Rozwój sklepu zawsze wiąże się z koniecznością wprowadzania rozwiązań ułatwiających zarządzanie rosnącą sprzedażą, co w przypadku tego otwartego oprogramowania nie stanowi żadnego problemu.

Tylko u nas  przystępna cena  idzie w parze z najwyższą jakością
05

Tylko u nas przystępna cena idzie w parze z najwyższą jakością

Z dumą możemy jednak zapewnić Państwa, że w naszym przypadku wdrożenie PrestaShop w przystępnej cenie zawsze połączone jest z najwyższą możliwą jakością. Przygotowywane przez nas platformy są nowoczesne i bardzo dobrze zabezpieczone, doskonale się prezentują, oferują przejrzysty interfejs dla klientów, jak i jednocześnie bardzo ułatwiają zarządzaniem sklepem samemu właścicielowi. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami. Podczas rozmowy ustalimy szczegóły dla zlecenia, zaproponujemy własne, ciekawe rozwiązania i przygotujemy indywidualny cennik, który z całą pewnością okaże się dla Państwa atrakcyjny. Z nami można osiągnąć prawdziwy sukces w branży e-commerce, bez ponoszenia bardzo wysokich kosztów.

Nasi zadowoleni Klienci:

Dziękujemy, że jesteście!

Skontaktuj się z doradcą IT

Może to ty?

Właśnie szukamy nowego doradcy IT

Aplikuj teraz

Na skróty

Zostaw nam swój numer telefonu
Oddzwonimy z prędkością światła

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i pomożemy z rozwojem Twojego biznesu