Unowocześnienie i zaktualizowanie sklepu internetowego nie musi wiązać się z ryzykiem utraty ważnych danych. W Widi Art wykonywana jest między innymi aktualizacja PrestaShop, dzięki której można unowocześnić swoją platformę handlową i zwiększyć jej możliwości. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług już dzisiaj. widi art sklepy na prestashop.

Od wielu lat prowadzisz sklep internetowy oparty o oprogramowanie PrestaShop i dawno nie zajmowałeś się jego aktualizacją? Zajmiemy się tym zadaniem dla Ciebie, zaktualizujemy wykorzystywaną przez Ciebie wersję, zwiększymy jej bezpieczeństwo i umożliwimy wprowadzanie zupełnie nowych rozwiązań, które pozwolą Ci naprawdę rozwinąć skrzydła w branży e-commerce.

PROFESJONALNE AKTUALIZOWANIE SKLEPU OPARTEGO O SYSTEM PRESTASHOP

Dlaczego warto powierzyć nam zadanie aktualizacji tej platformy handlowej? Stare rozwiązania technologiczne przede wszystkim pogarszają bezpieczeństwo w sieci, zarówno klientów sklepu, jak i jego właściciela. Jednocześnie sklep nie może korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, w tym z funkcjonalnych modułów, z których pomocą można ułatwić klientom składanie zamówień, jak i sobie zarządzanie całym systemem. Aktualizacja sklepu internetowego PrestaShop jest wykonywana przez naszych pracowników w taki sposób, aby wszystkie zgromadzone na platformie dane pozostały bezpieczne.

Cały proces można przedstawić w kilku podstawowych krokach:

  • — stworzenie pełnej kopii zapasowej całego sklepu internetowego;
  • — wykonanie aktualizacji, która dotyczy zarówno samej bazy danych i systemu, jak i szaty graficznej sklepu;
  • — przed wdrożeniem zaktualizowanej wersji sklepu, prezentujemy ją zamawiającemu i upewniamy się, że nowa wersja platformy spełnia wszystkie oczekiwania;
  • — kolejny etap to dokładne ustalenie z zamawiającym terminu, w którym nowa wersja sklepu zostanie wgrana na serwer;
  • — wdrożenie nowego sklepu w maksymalnie krótkim czasie.

Zdajemy sobie oczywiście sprawę z tego, że każda aktualizacja PrestaShop wymaga czasowego wyłączenia sklepu, a więc zablokowania klientom możliwości składania w nim zamówień. Zatrudniamy jednak najlepszy zespół pracowników, ludzi zdolnych i ambitnych, którzy są w stanie przeprowadzić prace aktualizacyjne w czasie dosłownie paru godzin. Przygotujemy odpowiednie komunikaty na czas prowadzonych prac i gwarantujemy, że cały proces przebiegnie sprawnie oraz bez niepotrzebnych problemów.