Moduły do PrestaShop

Moduły do PrestaShop

Chcesz zwiększyć funkcjonalność swojego sklepu internetowego i dopasować go do współczesnych standardów? Możemy zainstalować nowoczesne moduły do PrestaShop, odpowiednio je skonfigurować i dopasować do konkretnych potrzeb. Koniecznie poznaj nasze możliwości już teraz i skorzystaj z pomocy specjalistów.

Dopasowanie sklepu internetowego do potrzeb klienta to dzisiaj podstawa sukcesu w sieci i dlatego przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle rozbudowaną ofertę. Możemy zaprojektować, zaprogramować i wdrożyć nowoczesne moduły do PrestaShop, które będą idealnie dopasowane do potrzeb, gwarantując przy tym wygodę oraz prostotę użytkowania. Nasze możliwości to między innymi:

  • — moduły PrestaShop na indywidualne zamówienie, zgodnie z konkretnymi potrzebami;
  • — moduły wprowadzające w sklepie nowoczesną i bardzo funkcjonalną wyszukiwarkę;
  • — wygodne w użyciu kalkulatory wycen;
  • — nowoczesne konfiguratory, z których pomocą klienci sklepu mogą skomponować zamówienie, według własnych potrzeb (chociażby w przypadku kwiaciarni internetowych, czy sklepów sprzedających meble na wymiar).

widi art sklepy prestashopRozbuduj swój sklep PrestaShop o dodatkowe możliwości

Oprócz modułów wyszukiwania, kompletowania zamówień czy wyliczania ceny, zajmujemy się również wprowadzaniem różnorodnych integracji w sklepach internetowych. Pośród naszych możliwości znaleźć można między innymi:

  • — integrację sklepu z portalem Allegro;
  • — wdrożenie modułu ułatwiającego śledzenie paczek kurierskich;
  • — profesjonalną integrację sklepu z systemem hurtowni, w tym połączenie, chociażby z Comarch Optima, WFMag czy SubiektGT.

 

Posiadamy niezwykle szeroką ofertę nowoczesnych modułów do PrestaShop i dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami. Profesjonalna rozbudowa sklepu zwiększa znacząco jego funkcjonalność, co zawsze przekłada się bezpośrednio na większe zainteresowanie ofertą i tym samym możliwość osiągania jeszcze większych zysków ze sprzedaży online.

Share